evm
14 مرداد 1401 - 22:49

خداحافظی آقای گل در روز پیروزی پرگل گیتی‌پسند به روایت تصویر

تیم فوتسال گیتی‌پسند در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال با نتیجه ۶ بر ۳ از سد تیم فولاد زرند ایرانیان گذشت.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاصفهان، هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور برگزار شد و تیم فوتسال گیتی‌پسند در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته با نتیجه پر گل 6 بر 3 از سد تیم فولاد زرند ایرانیان گذشت.

خبرگزاری تسنیماصفهاناصفهاناصفهان،در این این دیدار که از ساعت 17 در سالن پیروزی اصفهان برگزار شد، سعید احمدعباسی(3 گل)، مسعود کریمی، مسعود یوسف و علی مروتی گل‌های تیم گیتی‌پسند را به ثمر رساندند و داوود خسروی نیز هر 3 گل تیم فولاد زرند را به ثمر رساند و هتریک کرد.

گیتی‌پسند با این نتیجه 12 امتیازی شده و با 3 امتیاز اختلاف نسبت به صدر، در رده سوم جدول ایستاده است. فولاد زرند نیز 6 امتیازی باقی مانده و در رده هفتم جدول ایستاده است.

در فوتسال اشتباه کنید تنبیه می‌شوید/ هنوز زنده‌ایم و در آینده جبران می‌کنیم

در فوتسال اشتباه کنید تنبیه می‌شوید/ هنوز زنده‌ایم و در آینده جبران می‌کنیملیگ برتر فوتسال| صدرنشینی کراپ الوند و برد گیتی‌پسند در روز خداحافظی آقای گل + عکس

لیگ برتر فوتسال| صدرنشینی کراپ الوند و برد گیتی‌پسند در روز خداحافظی آقای گل + عکسقضاوت 3 داور ایرانی در جام ملت‌های فوتسال آسیا

قضاوت 3 داور ایرانی در جام ملت‌های فوتسال آسیابه گزارش تسنیم، سعید احمدعباسی امروز آخرین بازی خود را پیش از پیوستن به لالیگای اسپانیا برای گیتی‌پسند در اصفهان انجام داد و باشگاه گیتی‌پسند به همین مناسبت مراسم بدرقه‌ای ترتیب داده بود و  بین دو نیمه از احمدعباسی تجلیل به عمل آورد و آقای گل گیتی‌پسند خداحافظی احساسی با هواداران این داشت.

گفتنی است، تماشاگران اصفهانی استقبال خوبی از این دیدار به عمل آورده بودند و سکوهای سالن پیروزی به رنگ قرمز درآمده بود.

انتهاای پیام/170/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 537898